Kdvli Okey Banko APK MOD Unlimited Money

Kdv’li Okey Banko Mod Games free download for android with latest version

Kdv’li Okey Banko (net.gamyun.android.banko) is a Board Android Game. This application has age restrictions, the recommended age for using 6+ years. The latest official version has been installed on 10,000+ devices. On a five-point scale, the application received a rating of out of 10.0, a total of 2666 people voted.

Kdv'li Okey Banko androidhappy screenshots 1

Requirement: | (2666)

Added Date: | Version:

What’s New:

  • ALL previous Bug fixed
  • New Levels added
  • Downloading links working fine now
  • New version added

MOD features:

  1. Kdv’li Okey Banko Unlimited Money
  2. Free Mod file Download
  3. Unlimited Coins/Gems
  4. No Ads
  5. Kdv’li Okey Banko (Unlocked)

Download MOD APK

Kdv'li Okey Banko androidhappy screenshots 2

Kdv’li Okey Banko APK (MOD, Unlimited Money) Description: ÜCRETSİZ puanlı oyunlarla sınırsızca okey oynayabileceğin Gamyun Okey’i yılların tecrübesi ile senin için hazırladık, üstüne bir de Kdv ekledik 🙂 Okeyin kdvlisi mi olur? Bazı yörelerde banko olarak da isimlendirilen bu oyun, okeyden çok daha zevkli. Amaç, yüzbir oyununun aksine, per olmayan taşların toplamını en aza indirmek. Okeyden en önemli farkı ise, son elde bile okey atarak, çift biterek dengeleri değiştirip kazanma şansını elde etmen.

ÜCRETSİZ PUANLI OYUNLAR
Hiç bir ücret ödemeden dilediğince puanlı oyun oynayabilirsin.

HEYECANLI FISTIKLI OYUNLAR
Puanlı oyunlardaki heyecan senin için yetersiz ise, fıstıklı oyunlarımız var. Üstelik her gün onlarca oyun oynayabileceğin bonus fıstıklar hediye.

EN İYİ OYUN DENEYİMİ
Yılların tecrübesi ile hazırladığımız oyunlarda her şey olması gerektiği yerde, olması gerektiği dozda, ne fazla ne eksik. Amacımız eğlenmen, en iyi okey deneyimini uygulamamızda yaşaman.

SOHBET ve ARKADAŞLIK
Yeni insanlarla tanışabilir, sohbet edebilir, arkadaşlıklar kurabilirsin. Arkadaşlarınla eşli oyunlar oynayabilirsin. Salon, masa ve özel sohbetler hemen elinin altında. Premium servislerle üyeliğini özelleştirebilir, farklı olabilirsin.

OYUN DÜNYASI
Aldığınız özellikler ya da fıstıklar ister pcden ister cepten oynayın tüm oyunlarımızda geçerlidir. Her oyun için ayrı ayrı özellik ve fıstık almazsınız.

GİZLİLİK ÖNEMLİ
Oyunlarımızda rumuz kullanırsın, facebook ile bağlansan dahi ismin ya da resmin görünmez.

Uygulamamızı beğendiysen, bir dakikanı ayırıp olumlu bir yorum yazarsan bizi mutlu edersin. Şimdiden teşekkürler… Öneri, istek ve şikayetlerini [email protected] adresine yazabilirsin.
We have prepared Gamyun Okey, where you can play okey unlimitedly with FREE rated games, with years of experience, we have added a VAT on top 🙂 Is Okey kdvlisi? This game, which is also called a counter in some regions, is much more enjoyable than okey. The goal is to minimize the sum of non-perimeter stones, as opposed to a hundred games. The most important difference from Okey is that you get the chance to win by throwing okey even in the last hand, changing the balances by finishing double.

FREE SCORE GAMES
You can play as many points as you wish, at no cost.

EXCITING HISTORICAL GAMES
If the excitement in the rated games is not enough for you, we have pistachio games. Moreover, bonus peanuts that you can play dozens of games every day are gifts.

BEST GAMING EXPERIENCE
In the games we have prepared with years of experience, everything is where it should be, at the dose it should be, neither more nor less. Our goal is to have fun, to have the best okey experience in our application.

CHAT AND FRIENDSHIP
You can meet new people, chat, make friends. You can play paired games with your friends. Hall, table and private chats are at hand. You can customize your membership with premium services and be different.

GAME WORLD
The features you get or peanuts are valid in all our games whether you play from PC or mobile. You will not get separate features and peanuts for each game.

PRIVACY IS IMPORTANT
You use nicknames in our games, even if you connect with facebook, your name or picture will not be visible.

If you like our app, you will be happy if you take a minute to write a positive comment. Thanks in advance … You can write your suggestions, requests and complaints to [email protected].
Bu sürümde kullanıcı listeleri ve davet ekranında rumuza göre arama ekledik, bir çok değişiklik ve iyileştirme yaptık. Karşılaştığımız bazı hataları da giderdik. İyi oyunlar diliyoruz…